Росіяни через блокування Telegram перейдуть на контрольовані США WhatsAPP і Facebook, - Дуров

Сьогодні "Роскомнадзор" розпочав блокування Telegram на території РФ

Павло Дуров. Фото з архіву Фото з відкритих джерел

Користувачі з Росії після блокування в країні Telegram почнуть користуватися альтернативними месенджерами, зокрема WhatsAPP та Facebook, які контролюються США. Про це заявив розробник Telegram Павло Дуров, опублікувавши відповідний пост на сторінці ВК.

На думку Дурова, після блокування Telegram якість життя 15 млн росіян погіршиться, а рівень терористичної загрози в країні не зміниться, оскільки екстремісти для зв'язку використовують зашифровані канали.

Новини за темою: У Росії після Telegram хочуть заборонити VPN

"Національна безпека Росії знизиться, оскільки частина особистих даних росіян перейде з нейтрального до РФ майданчика до контрольованих зі США WhatsAPP/Facebook", - написав він.

Дуров підкреслив, що в Telegram рішення про блокування вважають антиконституційним і продовжать боротися за "право на таємницю листування росіян".

Як відомо, російські провайдери сьогодні почали блокувати Telegram на території країни.

Новини за темою: "Дуров, введи війська!": Через що в РФ блокують Telegram і чому цього ніхто не боїться

6 квітня "Роскомнадзор" подав позов про блокування Telegram на території РФ. За два дні до цього, 4 квітня, закінчився термін дії ультиматуму, висунутого "Роскомнадзором" до Telegram. "Роскомнадзор" пригрозив судом, якщо Telegram не передасть ФСБ ключі шифрування від листування користувачів. 13 квітня Таганський суд Москви ухвалив задовольнити позов "Роскомнадзора" і заблокувати месенджер Telegram на території Росії

Санкції пов'язані зі змінами до закону "Про персональні дані", які набули чинності в Росії 1 вересня 2015 року. Закон зобов'язує як російські, так і іноземні компанії здійснювати зберігання персональних даних росіян на території РФ. У середині листопада 2016 року в реєстр порушників прав суб'єктів персональних даних була внесена соцмережа LinkedIn. Навесні 2017 року "Роскомнадзор" заблокував мессенджери BlackBerry Messenger, Imo та Line, а також аудіовізуальний чат Vchat. 

Зазначимо, саме Дуров є творцем Telegram, месенджер було презентовано у серпні 2013 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів