Росія вже намагається втрутитися в майбутні вибори в Конгрес США, - Тіллерсон

За його словами, США погано підготовлені до запобігання кібератак з Росії

"РИА Новости"

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Росія вже намагається втрутитися у вибори в Конгрес США, як це було на президентських виборах в 2016 році. Про це Тіллерсон повідомив в інтерв'ю телеканалу Fox News.

"Я не знаю, сказав би я, що ми краще підготовлені, оскільки росіяни теж адаптуються. Справа в тому, що якщо у них будуть наміри втрутитися, то вони знайдуть способи зробити це. Ми можемо вжити заходів, але якщо вони вирішать, що будуть це робити, то запобігти цьому дуже важко", - сказав Тіллерсон.

Тіллерсон також засудив діяльність російського уряду в Сирії і підтримку режиму Асада, оскільки він вбиває цивільних осіб хімічним і звичайною зброєю.

"Думаю, важливо, щоб ми продовжили говорити Росії: "Послухайте, ви думаєте, ми не бачимо, що ви робите? Ми бачимо це, і вам слід припинити. Якщо ви не припините, то продовжите накликати на себе наслідки", - додав держсекретар США щодо втручання РФ у вибори.

У п'ятницю Тіллерсон попередив Мексику про загрозу втручання РФ у президентські вибори Мексики, так як вже видно початкові ознаки російського втручання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів