joinfo.ua

Росія визнає рішення Міжнародного суду ООН у Гаазі, яким би воно не було, бо є учасницею розгляду. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає "Інтерфакс".

"Російська сторона є учасником цього розгляду. Тобто, якщо б Росія не визнавала рішення суду, відповідно, вона не була б учасником цього розгляду", - сказав Пєсков, відповідаючи на запитання, чи визнає Російська Федерація рішення суду.

У четвер, 9 березня, у Міжнародному суді ООН у Гаазі проходить останній день слухань за позовом України проти РФ, сьогодні з промовою виступає російська делегація. Після цього судді прийматимуть рішення.

Раніше на слуханнях російська делегація пояснила походження зброї у бойовиків, заявивши, що радянська або залишена українською армією зброя лежала в шахтах, і бойовики знайшли її самі.

Новини за темою: Міжнародний суд ООН у Гаазі розглядає позов України проти Росії, - онлайн-трансляція

Як повідомлялося, 16 січня Міністерство закордонних справ України подало позов з приводу порушення Росією Конвенції ООН з протидії тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації в Міжнародний суд ООН у Гаазі. Україна вимагає від РФ припинення фінансування незаконних збройних формувань на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.

Новини за темою: Клімкін: З заяви РФ у Гаазі про зброю в шахтах сміється весь світ