Росія відмовилася проводити позачергове засідання ТКГ щодо псевдовиборів в ОРДЛО, - Геращенко

Своєю чергою ОБСЄ заявляла про готовність скликати засідання

Перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко Верховная Рада

Росія відмовилася від ініціативи України провести позачергове засідання Тристоронньої контактної групи щодо псевдовиборів на окупованій території Донбасу. Про це повідомила представниця України в ТКГ Ірина Геращенко у Facebook.

За її словами, незважаючи на готовність представників ОБСЄ скликати позачергове засідання ТКГ у зв'язку з "виборами" на окупованому Донбасі, РФ категорично відмовилася від цієї ініціативи України.

Новини за темою: Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом проведення "виборів" в ОРДЛО

"Росія, незважаючи на готовність представників ОБСЄ негайно скликати позачергове засідання ТКГ у зв'язку з фейковими "виборами" на Донбасі, категорично відмовилася від цієї ініціативи України, заявивши, що "не бачить у ній необхідності". ОБСЄ отримала від російських представників відповідного листа", - повідомила Геращенко.

Новини за темою: Україна в ОБСЄ закликала залучити Росію до відповідальності за "вибори" на Донбасі

Нагадаємо, раніше Україна в ТКГ запропонувала провести позачергове засідання у зв'язку з фейковими "виборами" на Донбасі. 

В окремих районах Донецької та Луганської областей на сході України 11 листопада відбулися "вибори" "народних рад" (парламентів) та "голів" територій. Псевдовибори не визнали ані Україна, ані світова спільнота. Це підтверджують і офіційні заяви Євросоюзу та НАТО.

Новини за темою: Член угорської партії "Йоббік" був спостерігачем на "виборах" ватажків бойовиків ОРДЛО

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів