"Звичайні" пересування військової техніки на Далекому сході РФ
DVHab.ru.

Російська Федерація перекидає військову техніку до кордону з Корейською народно-демократичною республікою (КНДР), побоюючись можливого збройного загострення між Північною Кореєю і США. Про це повідомило видання DailyMail, у розпорядженні якого виявилося відео переміщення солдатів і військової техніки в напрямку Приморського краю через Хабаровськ, також були помічені вертольоти.

"Російський президент побоюється, що може виникнути масовий наплив біженців з Північної Кореї, якщо його американський колега Дональд Трамп, почне військові дії проти Пхеньяна", - говориться в повідомленні.

Також про це пишуть місцеві далекосхідні видання.

"Ось уже протягом кількох днів весь світ стежить за ситуацією, що склалася між КНДР і США. Лідери обох країн загрожують запустити один в одного ракети. Якщо військовий конфлікт станеться, то він відіб'ється і на найближчих державах, однією з яких є Росія. Ще більше ситуацію загострило перекидання військової техніки в Приморський край, що викликало паніку у хабаровських мешканців", - говориться в повідомленні DVHab.ru.

Наголошується, що жителі прикордонних районів стали свідками великих військових конвоїв, які пересуваються поїздами і автошляхами. Місцеві жителі побоюються можливого радіоактивного зараження в разі застосування ядерної зброї, уточнює місцеве видання.

У свою чергу офіційний представник російського міністерства оборони назвав ці пересування техніки частиною звичайних військових навчань.

"Комсомольская правда" також наводить інфографіку співвідношення збройних сил у районі Корейського півострова.

Співвідношення збройних сил у районі Корейського півострова
Комсомольская правда

"У п'ятницю Південна Корея заявила про приведення військ у стан підвищеної бойової готовності в очікуванні можливих загострень у Північній Кореї. Велика концентрація військової техніки зосереджена по обидві сторони кордону на тлі побоювань з приводу нового ядерного випробування Пхеньяна", - також передає Reuters.

Нагадаємо, раніше представник Російської Федерації проголосувала проти заяви Ради безпеки ООН, яке засуджувало недавній запуск ракети КНДР.