Росія спростувала зберігання "Новачка" у Шиханах під Саратовом

За словами Бабича, у Саратовській обл. був об'єкт, де зберігалася хімічна зброя, але не у Шиханах

З відкритих джерел

В лабораторії Державного науково-дослідного інституту органічної хімії та технології (ДержНДІОХТ) в місті Шихани у Саратовській обл. ніколи не зберігалася хімічна зброя, у тому числі так званий газ "Новачок". Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на екс-голову держкомісії з хімроззброєння, уповноваженого представника президента РФ у Приволзькому федеральному окрузі Михайла Бабича.

"Ця лабораторія не входила у спектр нашої роботи. Усі бази, де зберігалася хімічна зброя, відомі, Шихани до них не належать", - сказав Бабич.

Новини за темою: Спецслужби Британії вважають, що знайшли російську секретну лабораторію, де виробили "Новачок", - ЗМІ

"У Саратовській області був об'єкт, але не в Шиханах", - додав він.

Як повідомлялося, британська розвідка заявила, що нервово-паралітична речовина "Новачок", якою отруїли Сергія і Юлію Скрипалів, було виготовлена на військовій базі у місті Шихани в Саратовської обл. За даними британської розвідки, на об'єкті в Шиханах в останнє десятиліття проводилися випробування з метою визначити, чи ефективний "Новачок" для вчинення вбивства за кордоном.

Новини за темою: Скрипаль і його дочка вперше могли зазнати впливу "Новачка" ще у своєму домі, - Скотланд-Ярд

Нагадаємо, що екс-офіцер ГРУ РФ Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні в британському місті Солсбері 4 березня. У зв'язку з цим почалася масова висилка дипломатів Росії з країн всього світу.

Планується, що ОЗХО наступного тижня представить результати експертизи речовини, якою отруїли Скрипаля.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів