Росія попросила Україну відкрити до виборів президента РФ чотири виборчі дільниці на своїй території, - МЗС

Запит стосується відкриття виборчих дільниць у приміщенні посольства Росії в Україні (Київ) та генеральних консульств РФ у Львові, Одесі, Харкові

З відкритих джерел

Міністерство закордонних справ України отримало запит від Російської Федерації на відкриття чотирьох виборчих дільниць на території України до виборів президента Росії в березні поточного року, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на відповідь дипломатичного відомства на запит.

"МЗС України отримало звернення посольства РФ в Україні щодо проведення 18 березня 2018 року виборів президента РФ і організації для громадян РФ, які проживають в Україні, виборчих дільниць... Згадане звернення зараз розглядається причетними відомствами", - повідомили в МЗС.

При цьому уточнюється, що запит стосується відкриття виборчих дільниць у приміщенні посольства Росії в Україні (Київ) та генеральних консульств РФ у Львові, Одесі, Харкові.

Новини за темою: Чубаров закликав жителів окупованого Криму ігнорувати російські вибори

Нагадаємо, вибори президента РФ відбудуться 18 березня 2018 року. Чинний президент Росії Володимир Путін також має намір брати в них участь.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів