Росія є загрозою для Чехії і Євросоюзу, - глава МЗС Чехії

Петршичек підкреслив, що необхідно більш серйозно вивчати звіти про погрози Російської Федерації, які поступають від розвідки

Открытый источник

Міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршичек завив, що Російська Федерація є загрозою для Чехії та Європейського Союзу, передає Radio Praha.

За словами Петршичека, Росія стає більш наполегливою і представляє небезпеку поширення дезінформації та використання різних гібридних загроз.

Глава чеського МЗС зазначив, що РФ є справжньою загрозою для Чехії та Європейського Союзу в цілому.

"Чехія не повинна чекати склавши руки на колінах, а більш ефективно протистояти таким загрозам", - сказав Петршичек.

Крім того, Петршичек підкреслив, що необхідно більш серйозно вивчати звіти про погрози Російської Федерації, які поступають від розвідки, і посилити стратегічні комунікації та боротьбу з дезінформацією в рамках ЄС.

Новини за темою: У НАТО назвали агресію Росії в Україні однією з головних загроз Альянсу

Зазначимо, що в Чехії вибухнув політичний скандал після інтерв'ю сина прем'єра Андрія Бабиша. За словами самого Бабиша-молодшого, торік його насильно вивезли до Криму, щоб не дати можливості свідчити проти батька щодо ймовірних махінацій з коштами Євросоюзу. Після цього шість опозиційних партій Чехії, до яких входять 92 депутати, подали заяву щодо висловлення недовіри уряду Бабиша.

Сам прем'єр заявив, що його син був там на законних підставах і не був викрадений. Прем'єр повідомив, що Бабиш-молодший має психіатричні проблеми, та розкритикував журналістів за інтерв'ю з ним. На думку політика, публікація в пресі є провокацією з метою дискредитувати прем'єр-міністра та домогтися відставки уряду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів