Росія блокує всі спроби міжнародних організацій здійснити моніторинг у Криму, - МЗС

При цьому будь-яка міжнародна діяльність на тимчасово окупованих територіях України має здійснюватися за погодженням з українською стороною, згідно із законодавством України та нормами міжнародного права

Фото з відкритих джерел

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця заявив у Facebook, що Росія всі спроби міжнародних організацій відвідати окупований Крим та провести моніторинг. 

"Російська Федерація і надалі блокує всі спроби міжнародних організацій, в т.ч. ООН, Ради Європи, ЮНЕСКО і тієї ж ОБСЄ, скористатися існуючим запрошенням України, а також виконати рішення керівних органів цих структур щодо здійснення моніторингу окупованого Криму. Натомість Москва цинічно заявляє, що вона відкрита для відвідання Криму як території Росії", – написав Кислиця.

Новини за темою: МЗС протестує проти неузгодженого візиту російської делегації на чолі з прем'єром Медведєвим до Криму

За його словами, така позиція не може бути прийнятною, ні для України, ні для міжнародних організацій, які повинні керуватися як нормами міжнародного права, так і власними рішеннями, що прийняті з дотриманням цих норм.

"Окупантам слід повернутися до дотримання норм МП, а міжнародним організаціям варто посилити ретельне і наполегливе виконання рішень щодо окупованої АРК, зокрема скориставшись вже існуючими запрошеннями. МЗС залишається відкритим для обговорення з представниками міжнародних організацій всіх деталей здійснення візитів в окупований Крим", – додав він. 

Також сьогодні Порошенко доручив Міністерству закордонних справ посилити роботу з посилення санкцій проти Росії, а також фізичних та юридичних осіб, причетних до анексії Криму. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів