Роберт Лопес двічі зібрав колекцію престижних нагород EGOT

Це означає, що композитор отримав дві і більше статуеток "Еммі", "Греммі", "Оскар", "Тоні" (EGOT)

Роберт Лопес з дружиною Крістен Андерсон-Лопес  AFP 

Актор, сценарист і композитор Роберт Лопес став першою людиною в історії, яка двічі зібрала колекцію престижних нагород EGOT, повідомляє Justjared.

Новини за темою: "Оскар-2018": Детальніше про "Форму води" та інших переможців головної кінопремії року

Це означає, що 43-річний композитор виграв дві (або більше) нагороди - "Еммі", "Греммі", "Оскар", "Тоні".

Останньою статуеткою став "Оскар", який Роберт Лопес і його дружина Крістен Андерсон-Лопес отримали за кращу оригінальну пісню Remember Me з мультфільму "Коко".

Лопес, який вже досяг статусу EGOT до 2014 року, з тих пір заробив ще два "Греммі" і тепер другий "Оскар".

На даний момент у скарбничці у Лопеса два Греммі, три "Тоні", три "Еммі" і два "Оскара".

Новини за темою: Найкращі жарти та найважливіші заяви церемонії "Оскар-2018"

Зазначимо, що тільки 12 осіб за всю історію змогли стати власниками статусу EGOT – від першого Річарда Роджерса, який разом з Оскаром Хаммерстайном власноруч організував "золотий вік" американського мюзиклу, до останнього - Роберта Лопеса, який разом зі своєю дружиною Крістен Андерсон написав усі пісні до мультфільму "Холодне серце". Також цей статус мають Хелен Хейс, Ріта Морено, Джон Гілгуд, Одрі Хепберн, Марвін Хемліш, Джонатан Тьюнік, Мел Брукс, Майк Ніколс, Вупі Голдберг, Скотт Рудін.

Термін EGOT розшифровується, як "Еммі" (телевізійна премія), "Греммі" (музична премія), "Оскар" (кінопремія), "Тоні" (театральна премія). Ідея належить зірці "Поліції Маямі" Філіпу Майклу Томасу: він носив на грудях золотий медальйон з цією вигравіруваною абревіатурою і всім розповідав, як він збирається виграти всі чотири нагороди. У нього правда нічого не вийшло – він лише отримав номінацію на "Золотий глобус".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів