Республіканці Конгресу США заявили, що не знайдено доказів зв'язків Трампа з Росією

Демократи виступили проти заяви республіканців і звинуватили їх у необ'єктивності розслідування, щоб захистити президента і його соратників

Президент США Дональд Трамп AP Photo

Члени Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США від республіканської партії заявили, що розслідування про зв'язки президента США Дональда Трампа завершено. В результаті його не виявлено жодних доказів взаємодії Трампа з Кремлем, у тому числі і під час президентських виборів 2016 року. Про це повідомляє Reuters.

"Ми завершили етап дослідження. Зараз ми знаходимося в стадії підготовки звіту", - сказав представник республіканської партії Майк Конавувей, який очолював розслідування.

Новини за темою: Трамп вже придумав гасло для майбутньої президентської кампанії


Тим не менш республіканці не заперечують "прагнення Росії поширювати пропаганду через соцмережі".

"Комітет Палати представників після 14 місяців довгого і ретельного розслідування не знайшов доказів зв'язків та взаємодії між президентською кампанією Трампа 2016 року і Росією", - прокоментував Трамп у своєму Twitter.

Демократи Конгресу США виступили проти заяви республіканців і звинуватили їх у необ'єктивності розслідування, щоб захистити президента і його соратників.

Заява республіканців не пов'язана з розслідуванням спецпрокурора Роберта Мюллера. Він може оприлюднити результати свого розслідування найближчим часом.

Новини за темою: Адвокати Трампа хочуть обмежити терміни розслідування справи про зв'язки з РФ

Демократи і республіканці проводили різні розслідування про зв'язки Трампа з Росією. Президент дозволив республіканцям розсекретити меморандум, в якому ФБР і Мін'юст звинувачуються в упередженості до Трампа і зловживаннями своїх повноважень. Демократи у відповідь оприлюднили свій меморандум, в якому ця інформація спростовується.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів