Рейтинг Трампа в США піднявся до найвищої позначки за останні сім місяців

Учасники опитування відзначають успіхи в економіці, але дають негативну оцінку зовнішній та імміграційній політиці Трампа, а також кількість податків

Дональд Трамп  AFP 

Близько 40% американців схвалюють діяльність Дональда Трампа на посту президента США, ставлячи йому в заслугу перш за все, успіхи у сфері економіки. Про це повідомляє Квиннипэкский університет, який опублікував результати свого соціологічного опитування.

"В опитуванні, проведеному 2-5 лютого, в загальній складності 70% американських виборців кажуть, що економіка США "відмінна" або "хороша". Американські виборці схвалюють майже 50% того, як Трамп займається економікою. Це його найвищий показник з цього питання з дня інавгурації", - йдеться в повідомленні.

Уперше виборці заявили, що президент Трамп досяг великих результатів для процвітання економіки США, ніж колишній президент Барак Обама. Учасники опитування відзначають успіхи в економіці, але дають негативну оцінку зовнішній та імміграційній політиці Трампа, а також кількість податків.

Близько 75% учасників дослідження також позитивно оцінили свій особистий добробут.

У травні минулого року рейтинг Трампа опустився до найнижчих значень з дня інавгурації. Його не підтримували 56% американців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів