Радник Трампа таємно зустрівся з британськими євроскептиками в Лондоні

Джон Болтон розповів їм, що Трамп з ентузіазмом ставиться до Brexit і вірить, що США і Велика Британія зможуть укласти нову торгівельну угоду через два роки після виходу Великобританії з ЄС

Открытый источник

Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон провів таємну зустріч з євроскептиками правлячої Консервативної партії. На цій зустрічі він повідомив, що президент США Дональд Трамп хоче прискорити укладення торгової угоди після виходу Великої Британії з ЄС. Про це повідомляє The Sunday Telegraph.

За інформацією джерел, на минулому тижні в Лондоні Болтон більше години спілкувався з членами Групи європейських студій, яка об'єднує євроскептиків з парламентської фракції торі. Він розповів їм, що Трамп з ентузіазмом ставиться до Brexit і вірить, що США і Великобританія зможуть укласти нову торговельну угоду через два роки після формального виходу Великобританії з ЄС, яка відбудеться в ніч з 29 на 30 березня 2019 року.

Видання повідомляє також, що Болтон тоді зустрічався і з радником прем'єр-міністра з національної безпеки Марком Седвиллом, але про своєї зустрічі з євроскептиками йому не сказав.

Новини за темою: Мей назвала термін фінального оформлення угоди щодо Brexit з країнами ЄС

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів