Путіна запросили взяти участь в американському реаліті-шоу

Американський продюсер вже передав представникам президента Росії пропозиції знятися в телешоу

www.20khvylyn.com

Продюсер американського телешоу "Голос" Марк Бернетт заявив, що має намір створити реаліті-шоу про життя світових лідерів і запросити в нього в якості першого гостя російського президента Володимира Путіна, передає Російська служба BBC.

Продюсер заявив Hollywood Reporter, що вже зв'язався з представниками російського президента і передав йому свою пропозицію, зазначивши, що шоу буде зосереджено на повсякденному житті Путіна, а не на актуальних політичних проблемах. Розкрити підсумок переговорів продюсер відмовився.

За словами Бернетта, метою нового шоу стане показ життя у різних державах очима їх політичного керівництва, а не новинних служб. У разі успіху продюсер має намір надалі запросити ще кілька гостей, в тому числі лідера Куби Рауля Кастро.

Бернетт намагався створити реаліті-шоу про життя політичних діячів, але не найвищого рівня. Зокрема, він зняв телешоу під назвою "Аляска Пейлін", в якому показав звичайне життя губернатора Аляски Сари Пейлін, намагаючись максимально дистанціюватися від її політичної діяльності.

Новини за темою: Янукович назвав слова Путіна про Україну "елементами шоу"

Джерело: Русская весна

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів