Путін вступив на посаду президента Росії учетверте

Путін отримав право перебувати на посаді ще шість років

Церемонія інавгурації президента РФ Володимира Путіна пресс-служба президента РФ

Володимир Путін в четвертий раз офіційно вступив на посаду президента Росії - церемонія інавгурації відбулася у Великому Кремлівському палаці, передає "Інтерфакс".

Путін отримав право перебувати на посаді ще шість років

Після присяги Путіна голова Конституційного суду РФ Валерій Зорькін оголосив, що Путін офіційно вступив на посаду президента Росії.

"Ми впоралися з надзвичайно складними економічними і соціальними проблемами. Усвідомили, що, міняючись разом зі світом, не можна відриватися від коренів та історії", - заявив Путін під час інавгурації.

Нагадаємо, російські вибори президента відбулися 18 березня 2018 року. Володимир Путін побив рекорд підтримки за весь час участі у виборах президента, отримавши 56,2 млн голосів виборців, або 76,66%, після обробки 99% протоколів. 

Голосування відбувалося і на території окупованого Криму. МЗС України неодноразово заявляв, що не визнає результати голосування на півострові, а також закликав до цього міжнародних партнерів. У відомстві уточнюють, що цей факт спотворює результат в цілому. 

Пізніше Європейський Союз (ЄС) не визнав результатів голосування в окупованому Росією Криму на посаду президента РФ і закликав вивчити повідомлення про порушення, які надходили від міжнародних спостерігачів.

Путін обіймав посаду президента у 2000-2008 роках, потім чотири роки очолював уряд, а в 2012-му знову став президентом.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів