Путін призначив заступником командувача Росгвардії свого екс-повпреда на Північному Кавказі

Укази розміщені на сайті російського президента

РИА Новости

Президент Росії Володимир Путін призначив заступником голови Національної гвардії свого еск-представника в Північно-Кавказькому окрузі Сергія Мелікова, якого він звільнив з цієї посади також сьогодні. Тексти наказів розміщені на сайті російського президента.

Так, одним документом Путін звільнив Меліхова з посади свого повноважного представника в Північно-Кавказькому федеральному окрузі, іншим указом призначив його на високу посаду в Нацгвардії.

Новини за темою: Путін звільнив Зурабова з посади посла в Україні

"Призначити Мелікова Сергія Алімовича першим заступником директора Федеральної служби військ Національної гвардії Російської Федерації — головнокомандувача військами Національної гвардії Російської Федерації", - сказано в документі.

Зазначимо, сьогодні також стало відомо про звільнення "губернатора" Севастополя Сергія Меняйла, якого Путін призначив своїм повноважним представником в Сибіру.

5 квітня президент РФ Володимир Путін заявив, що на базі Внутрішніх військ МВС РФ буде створено Національну гвардію. За його словами, вона буде займатися боротьбою з тероризмом, організованою злочинністю і в контакті з МВС продовжить виконувати ті функції, які виконували підрозділи ОМОН, СОБР. 21 червня Держдума РФ прийняла в основному читанні створення Нацгвардії і розширила її повноваження.

Новини за темою: Путін ліквідував Крим як окремий федеральний округ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів