Путін підписав закон про розміщення авіабази РФ в Сирії

Російську авіаційну групу буде розміщено на аеродромі Хмеймім

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про ратифікацію угоди між Росією і Сирією про розміщення авіаційної групи ЗС РФ. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

"Президент РФ підписав федеральний закон "Про ратифікацію Угоди між Російською Федерацією та Сирійською Арабською Республікою про розміщення авіаційної групи збройних сил Російської Федерації на території Сирійської Арабської Республіки", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Держприкордонслужба: З Донбасу до РФ виїхало понад 600 бойовиків для подальшої участі в боях у Сирії

Даний закон було прийнято Держдумою 7 жовтня 2016 р. і схвалено Радою Федерації 12 жовтня 2016 р.

Новини за темою: Керрі і Лавров домовилися про нові переговори щодо ситуації в Сирії

Угоду було підписано 26 серпня 2015 р. в Дамаску, а майже рік тому - 9 серпня 2016 р. - внесено президентом РФ Володимиром Путіним на розгляд Думи. Угодою передбачається, що російська авіаційна група розміщується на території країни на прохання сирійської сторони і дислокується на аеродромі Хмеймім у провінції Латакія безстроково і на безоплатній основі. Згідно з документом, застосування повітряного угруповання РФ здійснюється згідно з рішенням її командира за погодженням з представниками сирійської влади. Склад авіагрупи також визначається російською стороною.

У документі йдеться, що особовий склад авіаційної групи РФ безперешкодно перетинає кордон Сирії і не підлягає огляду прикордонними і митними органами.

Read Putin signed a law to locate an airbase in Syria in English on 112.international.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...