Путін оголосив про участь у президентських виборах 2018 року

Путін раніше неодноразово відмовлявся відповідати на питання про своє висунення на новий термін

Фото з відкритих джерел

Президент РФ Володимир Путін буде балотуватися на новий термін. Про своє рішення взяти участь у майбутніх виборах він оголосив на зустрічі з робітниками заводу " ГАЗ " в Нижньому Новгороді, передає "Медуза".

"Я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації. Кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає", — сказав Путін.

Путін оголосив про своє рішення, відповідаючи на запитання одного із співробітників заводу.

"Сьогодні на форумі добровольців у вас запитали, чи ви будете висуватися. Ви відповіли, що якщо народ підтримає, то так. Сьогодні в цьому залі всі без винятку вас підтримують. Володимир Володимирович, так зробіть же нам подарунок і оголосіть своє рішення. Адже ми, ГАЗ, за вас", - сказав працівник "Газу".

Працівники заводу після цього почали скандувати "ГАЗ за вас".

Путін раніше неодноразово відмовлявся відповідати на питання про своє висунення на новий термін.

Раніше Путін брав участь у президентських виборах і як самовисуванець (у 2000-му і 2004 роках), і як кандидат від "Єдиної Росії" (в 2012 році).

Як повідомлялося, російська телеведуча і журналістка Ксенія Собчак оголосила про плани висунути свою кандидатуру на виборах президента в 2018 році, назвавши себе кандидатом "проти всіх".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів