Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Американський сенатор Ліндсі Грем заявив, що президент США Дональд Трамп гідний Нобелівської премії миру. Про це повідомляє Fox News.

"Дональд Трамп переконав КНДР і Китаю, що він серйозно налаштований на зміни. Ми ще не досягли, але якщо вони відбудуться, то президент гідний Нобелівської премії миру", - сказав Грем.

Він також підкреслив, що агресивна позиція Трампа допомогла повернути Північну Корею за стіл переговорів.

Новини за темою: В Осло вручили Нобелівську премію миру 2017 року

Трамп втретє опинився в числі претендентів на отримання Нобелівської премії миру. Приводом для висунення стала прихильність американського президента ідеології боротьби за мир за допомогою сили.

Зазначимо, вручення в 2009 році премії миру обраному президенту США Бараку Обамі викликало подив.

Премія дісталася Обамі (при цьому, варто нагадати, що Нобеля офіційно вручають за вже виконані зусилля) з формулюванням "за величезні зусилля зі зміцнення міжнародної дипломатії і співпраці між народами".

В подальшому США, хоч і обіцяли, але не припинили військові дії в Афганістані. Також була Сирія та Ірак, де лише за 2015 рік було здійснено понад 5 тисяч ударів.

Все це призвело до того, що колишній секретар Нобелівського комітету Гейр Лундестад висловив жаль про вручення премії Обамі, підкресливши, що той "не виправдав надій".