Прапор Туреччини
"Анадолу"

Учасники акції протесту біля генконсульства Нідерландів у Стамбулі зірвали з даху дипмісії прапор цієї країни і замінили його на турецький. Про це повідомляє агентство Anadolu.

Учасники акції у такий спосіб висловили своє обурення неприйнятними діями голландської влади, яка заборонила посадку літака з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу на борту і вислала турецького міністра у справах сім'ї та соціальної політики Фатму Бетуль Саян Кайю до Німеччини.

Новини за темою: "Фашисти і пережитки нацизму": Політичний скандал між Нідерландами і Туреччиною

За півгодини поліція повернула прапор Нідерландів на колишнє місце.

Нагадаємо, у Нідерландах поліція не пропустила до турецького генконсульства міністра Туреччини. За годину до цього Нідерланди відмовили у видачі дозволу на посадку літака міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.

До турецького генконсульства в Роттердамі вийшло близько 1 тис. осіб з турецькими прапорами, вони висловлювали підтримку турецьким властям. Поліція Нідерландів застосувала водомети для розгону акції протесту проти дій голландських властей щодо турецьких чиновників.

Вранці 12 березня перед генконсульством Нідерландів в Стамбулі поновилася акція протесту проти рішення нідерландського уряду заборонити візити глави МЗС Туреччини Мевлюта Чавушоглу і міністра у справах сім'ї та соціальної політики Фатми Бетуль Саян Кайї для зустрічей з турецької діаспорою.