Президент Microsoft запропонував створити "женевську конвенцію" з кібербезпеки

За допомогою подібного зводу правил Сміт пообіцяв захистити користувачів від нападок держав

Фото з відкритих джерел

Президент американської корпорації Microsoft Бред Сміт запропонував технологічним компаніям сформувати так звану "цифрову женевську конвенцію" боротьби з кібератаками, про це він заявив на конференції з кібербезпеки в Сан-Франциско, повідомляє TechCrunch.

Новини за темою: Компанія Microsoft запатентувала складаний планшет

Як уточнює видання, за допомогою подібного зводу правил Сміт пообіцяв захистити користувачів від нападок держав, а також підштовхнути уряди по всьому світу до того, щоб встановити норми участі в "цифровій війні".

Новини за темою: Microsoft випустила безкоштовну "Косинку" для iOS і Android

"Ми раптом виявляємо себе в світі, в якому виявляється нічого не може бути приховано від нападок держав", - написав президент Microsoft у своєму блозі, текст якого супроводжував його мова на конференції. "Конфлікти між народами вже не обмежуються землею, морем і повітрям", - також додав Сміт, зазначивши, що "кіберпростір стає потенційно новим і глобальним полем битви".

Як приклад угоди "цифрової женевської конвенції" підприємець навів документ, підписаний в 2015 році, між урядами США і Китаю, згідно з яким були заборонені киберкрадіжки корпоративної інтелектуальної власності.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів