Президент Ірану розраховує на порятунок ядерної угоди

Він підкреслює, що інші партнери по договору можуть ще врятувати цю домовленість і довіру до міжнародних угод

Хасан Роугані radiosvoboda.org

Президент Ірану Хасан Роухані назвав вихід США з ядерної угоди порушенням політичної етики, однак зазначив, що у партнерів по угоді є ще шанс врятувати її. Про це він заявив у неділю, 13 травня, передає Deutche Welle.

"Американський вихід із міжнародної угоди є також порушенням політичної етики і сигналізує про кінець дипломатичних рішень", - заявив він.

Роухані підкреслив, що в ситуації зі збереженням ядерної угоди також йдеться про порятунок дипломатії як способу розв'язання міжнародних суперечок.

Новини за темою: Трамп вітає закриття ядерного полігону в КНДР

"Але інші партнери по договору - Німеччина, Франція, Великобританія, Китай та Росія - можуть ще врятувати цю домовленість і довіру до міжнародних угод. Однак для цього вони повинні гарантувати втілення ядерної угоди. Саме від цього залежатиме рішення Тегерана, залишатися в угоді чи ні", - стверджує президент Ірану.

Новини за темою: Вихід США з ядерної угоди: Іран заявив про право на самооборону

Нагадаємо, 8 травня президент США Дональд Трамп повідомив, що Штати вийдуть з ядерної угоди. Учасницями договору залишилися Велика Британія, Франція, Німеччина, Росія і Китай. США відновлюють санкції проти Ірану.

Глава МЗС Ірану Мохаммад Джавад Заріф вирушив на переговори з учасниками ядерної угоди після того, як США ухвалили рішення вийти з неї.

Новини за темою: Іран збільшив військовий бюджет за рахунок ядерної угоди, - Трамп

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів