Президент Бразилії Темер уникнув судового процесу за обвинуваченням у корупції

Опозиції в парламенті країни не вдалося отримати достатньої підтримки, щоб відправити президента Бразилії до суду

Регнум

Президент Бразилії Мішел Темер уникнув судового процесу за обвинуваченням у корупції. Про це повідомляє німецьке видання Deutsche Welle.

За попередньою інформацією, опозиції в парламенті країни не вдалося отримати достатньої підтримки, щоб відправити президента Бразилії до суду. 

Згідно з інформацією видання, на засіданні 2 серпня 2017 року опоненти глави не змогли набрати необхідну більшість голосів з двох третин парламентського складу (342 голоси) для передачі звинувачень у корупції у Верховний суд Бразилії.

Новини за темою: Екс-президента Бразилії Лулу да Сілву засуджено до 9,5 років в'язниці за пасивну корупцію

Раніше повідомлялося про те, що Нижня палата Конгресу Бразилії провела в середу, 2 серпня, голосування про те, чи варто призупинити повноваження президента країни Мішела Темера і дозволити Вищому федерального трибуналу (Верховному суду) країни пред'явити чинному главі держави обвинувачення в хабарництві. У червні генеральний прокурор Родріго Янот звинуватив Темера в нібито отриманні незаконних благ у розмірі 500 тис. реалів (152 тис. доларів), наданих Жоеслі Мендонсою Батістою, президентом найбільшої у світі м'ясопереробної компанії J&F Investimentos S.A., в обмін на урядову допомогу з бізнес-операції. Підставою для звинувачень став арешт у піцерії Родрігу Роша Лореша, колишнього помічника Темера, під час отримання 150 тис. дол., які нібито призначалися главі держави. Темер заперечує подібні звинувачення і заявляє, що немає жодних доказів, що гроші призначалися для нього.

Нагадаємо, Мішел Мігель Еліас Темер Луліа - бразильський державний і політичний діяч, адвокат, доктор юридичних наук, віце-президент Бразилії з 1 січня 2011 року (при президенті Ділмі Русеф). 31 серпня 2016 року обійняв вищий державний пост. Згідно з конституцією, термін його повноважень закінчується 31 грудня 2018 р.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів