Президент Румунії закликав уряд піти у відставку
Таким чином, він відреагував на прийняте нещодавно рішення парламенту зміцнити імунітет президента і депутатів
02:58 14.12.2013
Таким чином, він відреагував на прийняте нещодавно рішення парламенту зміцнити імунітет президента і депутатів.
"Я, на жаль, не можу прийняти рішення про розпуск законодавчого органу. Однак існує інша радикальна міра, за допомогою якої наша країна може зберегти своє обличчя і місце серед цивілізованих держав Європи: це відставка прем'єра Віктора Понти, а також спікера Сенату Кріна Антонеску та голови Палати депутатів Валеріу Згоня", - заявив Бесеску.
Реакція на це прем'єра і керівників парламенту, які очолюють правлячу в Румунії коаліцію "Соціал-ліберальний альянс" і жорстко критикують президента, поки невідома.
Румунські аналітики пов'язують цю заяву Бесеску з політичною кризою, що виникла на тлі протистояння між президентом та урядом.