Презентація Apple 2018: онлайн-трансляція

Apple представить нові моделі iPhone, Apple Watch і iPad Pro

iPhone XS і iPhone XS Plus Відкриті джерела

У середу, 12 вересня, в залі Театру Стіва Джобса (Купертіно, США) відбудеться презентація Apple, на якій вона представить низку новинок.   

Презентація Apple 2018 розпочнеться о 20:00 за київським часом. Дивитися онлайн-трансляцію можна буде на офіційному сайті компанії Apple тільки в браузері Safari на iPhone, iPad, Mac, приставці Apple TV, а також через браузер Microsoft Edge у Windows 10. 

Очікується, що Apple представить три нові iPhone. На відміну від минулого року, це будуть дві моделі в топовому сегменті та одна – бюджетна, яка прийде на зміну iPhone SE. Також компанія повернеться до неймінгу, від якого відмовилися в минулому поколінні: з'являться S-версії. Молодший iPhone отримає приставку C. За задумом компанії, старші моделі повинні будуть піднімати середній чек продажу, молодша – збільшувати частку.

Таким чином, буде представлено три пристрої: iPhone Xs Max (6,5-дюймовий OLED-екран), iPhone Xs (5,8-дюймовий OLED-екран) і iPhone Xc (6,1-дюймовий LCD-екран). Піксельна щільність екрану (по суті, рівень деталізації зображення) зросте.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів