Убивство журналіста Кучака в Словаччині: Прем'єр-міністр країни заявив, що готовий піти у відставку

Раніше повідомлялося, що парламент Словаччини проведе голосування про вотум недовіри уряду

Роберт Фіцо Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що готовий піти у відставку через політичну кризу, що виникла після вбивства журналіста Яна Кучака і його нареченої. Про це Фіцо оголосив на прес-конференції в Братиславі, передає видання Aktuality.

"Сьогодні я відвідав президента Андрея Кіску і повідомив йому, що я готовий піти у відставку", - зазначив Фіцо.

Також він поставив три умови своєї відставки: зокрема посада прем'єр-міністра повинна залишитися за партією Smer, яку він очолює; також за умови, якщо президент обіцяє поважати коаліційну угоду і результати виборів 2016 року.

Новини за темою: Убивство журналіста Кучака в Словаччині: Парламент проведе голосування про вотум недовіри уряду

Раніше повідомлялося, що словацька партія Most-Híd, яка входить до коаліції, ініціює дострокові вибори через вбивство журналіста Яна Кучака. У разі, якщо уряд не погодиться на дострокові вибори, партія збирається вийти з коаліції. Однак прем'єр Словаччини Роберт Фіцо виступає проти ідеї дострокових виборів.

Журналіст-розслідувач Ян Кучак був убитий разом зі своєю дівчиною Монікою Куснировою у власному будинку в селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що уряд готовий виплатити 1 млн євро за інформацію, яка допоможе розслідуванню.

Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...