Прем'єр Молдови Габурич погрожує піти у відставку у разі невиконання урядом його умов

Габурич вимагає від керівництва країни вирішити питання протягом місяця

Кирило Габурич www.noi.md

Прем'єр-міністр Молдови Кирило Габурич вимагає відправити у відставку в повному складі керівництво Генеральної прокуратури, Національного банку та Національної комісії з фінансового ринку, в іншому разі у відставку подасть він сам. Про це йдеться в оприлюдненому відкритому листі молдавського прем'єра на ім'я президента Ніколає Тімофті і голови парламенту Андріана Канду, повідомляє "Укрінформ".

"Після вчорашнього засідання Національного комітету з фінансової стабільності я зрозумів, що вся фінансова система Республіки Молдова перебуває в облозі, а більшості фінансових інститутів країни загрожує небезпека. Уряд позбавлений повноважень для врегулювання ситуації, а профільні державні інституції зволікають з вирішенням цих проблем. Для повернення функціональності цих державних інституцій я вимагаю відставки всього керівництва Генеральної прокуратури, керівництва Національного банку та керівництва Національної комісії з фінансового ринку", - йдеться у зверненні Габурича.

Новини за темою: Президент Молдови негайно скликав Раду безпеки

Глава уряду вимагає від керівництва Молдови вирішити ці питання протягом місяця, інакше він подасть у відставку.

"Хіба таку Молдову ми хочемо залишити своїм нащадкам? Ми ризикуємо виявитися тими людьми, які нічого не зробили для країни в такий відповідальний для неї період. Я не можу пасивно спостерігати, як групові інтереси руйнують країну, тому що від кожного з нас залежить доля Республіки Молдова", - підкреслив Габурич.

Також він звертає особливу увагу на те, що "Молдова задушена корупцією, фінансова система кровоточить, а ціну за все це платить кожен з громадян Молдови, а не справжні винуватці цієї ситуації".

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів