У Франції продовжиться судова тяганина по "представництву ДНР" - подадуть апеляцію, відбудуться зустрічі дипломатів

Спікер МЗС України запевнила, що йдеться не про легітимізацію терористичних організацій, а про діяльність громадської асоціації

Фото з відкритих джерел

У Франції на рішення суду дозволити діяльність на території країни так званого "представницького центру ДНР" подадуть апеляцію. Також посольство України запросило зустрічі в МЗС та МВС Франції, під час яких буде наголошено на необхідності оперативної подачі апеляції на рішення суду. Про це у коментарі телеканалу "112 Україна" заявила речниця МЗС України Мар'яна Беца.

Новини за темою: Суд у Чехії остаточно ліквідував "представництво ДНР"

"Ми знаємо, що буде подаватися апеляція. Хотіла би наголосити на трьох важливих моментах. Перш за все, жодним чином не йдеться про будь-яку легітимізацію терористичних організацій, як це намагаються представити російські медіа і деякі інші медіа. Йдеться виключно про діяльність вищезазначеної громадської асоціації, реєстрація якої, відповідно до французького законодавства, не потребувала попереднього узгодження. Тому ми сподіваємося, що в ході апеляції крапки над "і" будуть поставлені і діяльність асоціації буде припинена. По-друге, одразу після того, як нам стало відомо про проміжне рішення суду посольством почали вживатися невідкладні заходи, і вже зараз посольство запросило зустрічі в МЗС та МВС Франції, під час яких буде як наголошено на необхідності оперативної подачі апеляції на рішення суду, так і вжиті заходи щодо подальшого перешкоджання діяльності у Франції так званого Репрезентативного центру", - заявила Беца.

Беца нагадала, що раніше неодноразово, в тому числі в ході візиту міністра закордонних справ Франції до України було наголошено на незмінності позиції Франції - вона ніколи не визнає будь-які маріонеткові організації, які підтримуються Росією на території України.

Новини за темою: У "ДНР" заявили про відкриття "представництва" у французькому Марселі 25 вересня

Як повідомлялося, французький суд дозволив діяльність на території країни так званого "представницького центру" терористичної "Донецької народної республіки".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів