Працівниці Microsoft подали 238 скарг щодо сексуальних домагань та дискримінації в компанії

У судовому процесі можуть взяти участь 8 тис. жінок

Фото з відкритих джерел

Жінки, які працюють в компанії Microsoft, подали 238 скарг щодо сексуальних домагань та дискримінації за статевою ознакою в період з 2010 по 2016 рік. Про це повідомляє Reuters.

"Позов був поданий у федеральний суд Сіетла в 2015 році. У суді представники компанії Microsoft заперечували всі звинувачення і заявили, що витрачають 55 млн дол. у рік на боротьбу з дискримінацією в світі", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Через звинувачення в домаганнях студія Amazon звільнила зірку серіалу "Очевидне" Джеффрі Тембора

Адвокати жінок наполягають на продовженні судового процесу, в якому можуть взяти участь понад 8 тис. жінок. Також адвокати назвали кількість скарг шокуючою, а реакцію компанії не серйозною.

З 118 скарг на дискримінацію за статевою ознакою тільки одну компанія визнала "обґрунтованою".

Компанія заперечує існування проблем, описаних у скаргах. Керівництво Microsoft також заявляє, що кількість скарг повинна зберігатися в секреті, оскільки публікація результатів може зашкодити співробітникам повідомляти про дискримінацію і домагання у майбутньому.

Новини за темою: ЗМІ: Десятки співробітниць ООН розповіли про домагання в організації

Дата наступного засідання суду ще не призначена.

Раніше колишні працівники Google звинуватили компанію в утиску і дискримінації білих чоловіків-консерваторів. До позову, поданого до суду в якості доказів, докладено 86 сторінок внутрішнього листування співробітників Google. Позивачі вимагають виплатити їм компенсацію. У Google висловили готовність йти в суд і відповідати на позов.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів