Працівники McDonald's проведуть одноденний страйк проти сексуальних домагань

Їх надихнув рух проти сексуального насильства і домагань #MeToo

AP

Працівники мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s проведуть одноденний страйк у 10 містах США в надії змусити керівництво вжити більш рішучих заходів проти сексуальних домагань на робочому місці. Про це повідомляє AP.

"Плани провести страйк були схвалені "жіночими комітетами", освіченими працівниками в десятках ресторанів mcdonald's у США. Організаторами є кілька жінок, які подавали скарги на рівні можливості зайнятості в США", - йдеться в повідомленні.

Також працівники вимагають підвищення заробітної плати - зараз вона складає 15 доларів на годину.

Новини за темою: В Індії McDonald's і Starbucks оштрафували за використання пластикових виробів

Організатори заявили, що не можуть точно передбачити, скільки робітників приєдналися до страйку, але відзначили, що сотні брали участь у засіданнях комітету, на яких вона планувалася.

У McDonald’s заперечують, що є проблема: "У нас є політика, процедури і тренінги, які спеціально розроблені для запобігання сексуальних домагань нашої компанії, і ми твердо впевнені, що працівники розділяють це зобов'язання".

Страйку почнуться в обідній час 18 вересня. 

Раніше повідомлялося, що десять працівниць Mcdonald's подали скарги на сексуальні домагання в компанії. За їх словами, працівники або керівники компанії щипались, непристойно жартували і роздягалися перед жінками.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів