Постійна рада ОБСЄ сьогодні на спецзасіданні обговорить незаконні "вибори" в ОРДЛО

Вчора в самопроголошених "ДНР/ЛНР" пройшло "голосування" на так званих "виборах" "глав народних республік" і "депутатів народних рад"

Фото з відкритих джерел

За дорученням президента України Петра Порошенка сьогодні у Відні скликається Постійна рада ОБСЄ, де обговорять незаконні "вибори" в ОРДЛО. Про це глава держави розповів на засіданні Ради регіонального розвитку, трансляцію якого вів телеканал "112 Україна".

"За моїм дорученням сьогодні у Відні скликається Постійна рада ОБСЄ, де на порядку денному тільки одне питання - незаконні вибори та порушення Росією мінських угод", - повідомив президент.

Новини за темою: "Вибори" в ОРДЛО не мають жодних правових наслідків, - ЦВК

Крім того, за словами Порошенка, незаконні вибори будуть в порядку денному Ради міністрів закордонних справ ЄС на найближчому засіданні, а також в порядку денному Комітету міністрів Ради Європи.

"Ми вимагаємо негайного скликання ТКГ, де Ірина (Геращенко - ред.) блискуче представляє позиції України, хоча хочу зазначити, що це дуже невдячна робота", - додав президент.

Новини за темою: Псевдовибори в ОРДЛО є нелегітимними, Росія має вплинути на сепаратистів, яких підтримує, - заява представництва від імені ЄС

Нагадаємо, що вчора у самопроголошених "Донецькій та Луганській народних республіках" пройшло "голосування" на так званих "виборах" "глав народних республік" і "депутатів народних рад". Цей фарс не визнають ні Київ, ні світове співтовариство. Це підтверджують і офіційні заяви Євросоюзу і НАТО.

У спеціальному відеозверненні президент України закликав українців, які живуть на окупованому Донбасі, не голосувати на фейкових виборах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів