Посол США в РФ назвав умову скасування антиросійських санкцій

Посол нагадав, що США ввели санкції проти Росії через ситуацію в Україні

Санкції проти РФ З відкритих джерел

Посол США в Росії Джон Хантсман заявив, що американські санкції щодо Москви будуть зняті після вирішення українського питання. Головне завдання, за словами Хантсмана, – зупинити насильство на Донбасі, повідомляє "Ведомости".

"Якщо ми зможемо вирішити питання з Україною, а саме - прийти до домовленості, яка влаштує обидві сторони, ми отримаємо позитивний результат", - сказав Хантсман в інтерв'ю телеканалу "Санкт-Петербург".

Новини за темою: ЄС прибрав зі списку санкцій проти РФ паливо, необхідне для польоту на Марс

Він додав, що США ввели санкції щодо Росії через ситуацію в Україні, тому що "це питання міжнародного права і територіальної цілісності", які важливі для Вашингтона і всього світового співтовариства.

Хантсман розповів, що метою його роботи в Росії є рух вперед у процесі нормалізації відносин між Москвою і Вашингтоном, зокрема зміцнення довіри між країнами.

Новини за темою: Чому санкції США проти Росії не змінять політику Кремля

Посол вважає, що у Росії і США багато спільного. "На концерті, в лабораторії або в космосі – у нас чудові стосунки. А в політиці і іноді в дипломатії ми так не співпрацюємо. І нам добре б взяти приклад, як ми будуємо мости у сфері науки, культури, технологій", - сказав дипломат.

Також Росію і США об'єднує боротьба з тероризмом, додав Хантсман. У країн є спільні зобов'язання в Сирії, уточнив посол.

Джерело: "Ведомости"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів