Порошенко запропонував президенту ПА ОБСЄ шефство країн ЄС над містами на Донбасі

Президент запропонував, щоб кожна країна Євросоюзу підготувала цільову програму шефства над окремими містами

Президент України Петро Порошенко і президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі та запропонував йому ініціативу щодо шефства країн ЄС над окремими містами на Донбасі. Про це повідомляється на сайті Адміністрації президента.

"У цьому зв'язку глава держави запропонував ініціативу, щоб кожна країна ЄС підготувала цільову програму шефства над окремими містами українського Донбасу, сприяючи їх відродженню та відновленню інфраструктури", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: МЗС України вітає ухвалення ПА ОБСЄ резолюції, яка засуджує окупацію Криму і агресію на Донбасі

У свою чергу Церетелі поділився враженнями від відвідин Донбасу і подякував українській делегації у ПА ОБСЄ.

Також президент України подякував президенту ПА ОБСЄ за підтримку Асамблеєю України в боротьбі з російською агресією шляхом прийняття важливих резолюцій.

"Голос Парламентської асамблеї ОБСЄ є дуже важливим у спільних зусиллях зупинити агресора", - підкреслив Порошенко.

Співрозмовники обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі та необхідні першочергові кроки для досягнення прогресу у мирному врегулюванні, зокрема ініціативу щодо розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Новини за темою: Все починається з кави: Як переселенець з Донецька відкрив мобільну кав'ярню у Бахмуті

"Відзначена необхідність продовження санкцій проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

Також Порошенко закликав ПА ОБСЄ продовжувати докладати зусиль щодо звільнення з російських в'язниць українських політв'язнів, а також українських заручників.

Як повідомлялося, ПА ОБСЄ прийняла резолюцію, що включає пункт про деокупації Криму і Донбасу

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів