Порошенко: Україна запроваджує щорічну національну програму під егідою комісії Україна - НАТО

Порошенко заявив про важливість досягнути стандартів НАТО до 2020 року

Петро Порошенко і Єнс Столтенберг Порошенко/Twitter

Україна збирається досягнути стандартів НАТО до 2020 року і для цього запроваджує щорічну національну програму під егідою комісії Україна - НАТО. Про це заявив президент Петро Порошенко на спільному брифінгу з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, який транслював телеканал "112 Україна".

"Наша мета - досягнути стандартів НАТО і забезпечити повну взаємодію з силами НАТО до 2020 року, як це точно вказано в законі. Аби цього досягти, ми запроваджуємо щорічну національну програму під егідою комісії Україна - НАТО. Це ефективний інструмент, який спрямовує всі наші зусилля до остаточної мети – зробити Україну майбутнім членом НАТО. І це критично важливо, що в декларації саміту ви підтвердили, що двері НАТО відкрито для України, для Грузії", - заявив президент.

Новини за темою: Трамп закликав лідерів країн НАТО витрачати на оборону 4% від ВВП

Порошенко додав, що сподівається на практичну допомогу НАТО Україні за результатами проведення саміту.

"Я сподіваюся, що сьогодні союзники підтвердять свою відданість підтримці України і продемонструють єдність і солідарність у нашій боротьбі проти російської агресії. І я також очікую, що наша дискусія із союзниками долучиться до практичної співпраці між Україною та НАТО, як це було протягом минулих років", - додав Порошенко.

Як повідомлялося, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час саміту в середу заявив, що НАТО поки не буде пропонувати Україні програму посилених можливостей (ЕОР - Enhanced Opportunities Partnership), однак підтримуватиме її надалі. 

Новини за темою: Трамп і президент Польщі обговорили зміцнення військового співробітництва на саміті НАТО

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів