Порошенко у Facebook поділився радістю: IKEA заходить в Україну

Сьогодні відбудеться його зустріч з виконавчим директором "IKEA Південно-Східна Європа"

IKEA

Президент Петро Порошенко заявив, що шведський концерн IKEA виходить на український ринок. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. 

"Україна довго чекала цієї новини, і за останні роки відбулося багато змін, які зробили відкриття IKEA в нашій державі можливим. Це - хороший сигнал для інших світових брендів, з Україною потрібно мати справу", - написав він. 

Facebook Петро Порошенко

Порошенко зазначив, що сьогодні відбудеться його зустріч з виконавчим директором "IKEA Південно-Східна Європа" Стефаном Вановербеке. Під час цієї зустрічі президент зазначив: "Чому це так важливо? Тому IKEA - дуже знаковий бренд. І мені дуже імпонує ваш слоган як створення кращого повсякденному житті. Це оптимальне співвідношення ціна, якість і надійність".

Він зазначив, що в Києві відкриється магазин IKEA нової концепції - так званий city store, який також впроваджується в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Стокгольмі, Мадриді, Копенгагені тощо. Президент зазначив, що мільйон потенційних споживачів вже чекають відкриття IKEA.

За інформацією "ЛІГАБізнесІнформ", перший магазин концерну може з'явитися в Ocean Mall у Києві наступного року. Планується, що спочатку магазини з'являться в столиці, а потім у регіонах. 

IKEA спеціалізується на продажу меблів і товарів для дому. Продукція компанії представлена більш ніж у 40 країнах світу.

Концерн IKEA намагався увійти на український ринок понад 10 років. Однак це не вдавалося: спроби домовитися про виділення землі були марними. Пізніше в компанії підтвердили бажання працювати в Україні

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів