Порошенко передав генсеку ООН ноту про рішення не продовжувати договір про дружбу з РФ

Нота буде поширена як офіційний документ генеральної асамблеї і Ради Безпеки ООН

Порошенко передав генсеку ООН ноту про рішення не продовжувати договір про дружбу з РФ Twitter Цеголко

Президент України Петро Порошенко передав генсеку ООН Антоніу Гутеррешу ноту про рішення України не продовжувати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко Twitter.

"Президент передав Генеральному секретарю ООН ноту про рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією. Наша нота буде поширена як офіційний документ генеральної асамблеї і Ради Безпеки ООН", - написав Цеголко.

Новини за темою: Росія отримала від України ноту про непродовження договору про дружбу

Нагадаємо, раніше Рада національної безпеки й оборони підтримала пропозицію Порошенка про непродовження договору з РФ на наступні 10 років. 19 вересня указ про введення в дію рішення РНБО про припинення договору про дружбу між Україною і РФ набув чинності.

21 вересня Міністерство закордонних справ України направило ноту Росії про непродовження договору про дружбу, співпрацю і партнерство.

Договір про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією та Україною було ратифіковано Верховною Радою в січні 1998 року. Документ закріплював принципи стратегічного партнерства, визнавав непорушність чинних кордонів, повагу до територіальної цілісності і містив взаємне зобов'язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного.

Новини за темою: Указ про введення в дію рішення РНБО про припинення договору про дружбу між Україною і РФ набув чинності

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів