Порошенко: Нова якість миротворчої діяльності повинна відповідати світовим очікуванням

Він запевнив ООН, що Україна залишатиметься надійним партнером у спільних зусиллях з підтримання миру

Администрация Президента

Під час виступу на заході високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі в 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН президент України Петро Порошенко заявив про необхідність реформування Організації Об'єднаних Націй для підвищення ефективності миротворчої діяльності. Про це повідомляє прес-служба адміністрації президента.

"Нова якість миротворчості повинна відповідати світовим очікуванням та сподіванням. Ініціатива Генерального секретаря ООН щодо зміцнення взаємодії між усіма учасниками, залученими до миротворчої діяльності – це саме те, чого вимагає наша Організація з метою забезпечення більшої ефективності та більшої надійності цього важливого інструменту", - заявив Порошенко.

Новини за темою: Трамп закликав ООН активізувати зусилля для пошуку мирного вирішення ситуації в Сирії

Президент висловив сподівання, що Декларація, схвалена сьогодні багатьма державами, включаючи Україну як активного контрибутора в операції з підтримання миру, посилить ці колективні зусилля.

"Я хотів би наголосити на одному з положень нашої спільної Декларації: дуже важливо, щоб реформа призвела до покращення здатності ООН виконувати свої першочергові завдання", - сказав він.

Також Порошенко закликав ООН ввести миротворчу місію на Донбас. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів