Порошенко хоче провести широкополосний інтернет у села

Президент дав відповідне доручення регулятору послуг зв'язку, операторам мобільного зв'язку та місцевим радам

З відкритих джерел

Президент Петро Порошенко заявив про намір доручити Національній комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), забезпечити інтернетизацію сіл. Про це Порошенко заявив у Вінниці на виступі на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Ми маємо мати широкополосний інтернет у кожному селі, і це буде відповідно моє доручення і відповідному регулятору послуг зв'язку, операторам мобільного зв'язку, місцевим радам, щоб у кожній сільській раді, в кожній сільській школі і в кожному пункті сільської медицини був високоякісний інтернет. Ми налагодили ефективну взаємодію, щоб людина, яка прийшла, на 70% своїх проблем отримала швидкий діагноз через систему телемедицини", - заявив Порошенко.

Новини за темою: Доступ до інтернету мають лише 58% жителів України, - дослідження

Як повідомлялося, у 20 містах України в п'ятницю, 30 березня, запустили зв'язок четвертого покоління — 4G. Про запуск заявили два мобільні оператори — lifecell та Vodafone. Ще один ("Київстар") обіцяє запустити 4G до 10 квітня.

Новини за темою: "Укрзалізниця" відновила функцію повернення квитків через інтернет

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів