Польща заявила, що напередодні Дня незалежності відмовила у в'їзді 400 неофашистам і "бандерівцям"

Однак серед країн, звідки їхали радикально налаштовані особи, зазначили Росію та Швецію

bieszczadzki.strazgraniczna.pl

У Польщі напередодні Дня незалежності до країни не впустили близько 400 ультраправих, неофашистів і "осіб, які ідеалізують Бандеру". За словами речника міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслава Жарина, ці люди збиралися прийти на марш незалежності у Варшаві, передає TVP.info.

"Серед тих, кого не допустили в Польщу, були громадяни Швеції та Росії", - сказав Жарин.

Новини за темою: Українців у Польщі попередили про можливі провокації 11 листопада

Також речник додав, що з 8 по 11 листопада Агентство внутрішньої безпеки та поліція здійснювали дії проти людей, які можуть стати загрозою внутрішній безпеці держави та конституційному ладу Польщі.

"У рамках цих заходів кілька десятків людей були затримані, місця їхнього проживання були обшукані", - зазначив прес-секретар в інтерв'ю PAP.

Новини за темою: У Варшаві заборонили марш націоналістів у день незалежності Польщі

Відзначимо, що Польща відзначала 11 листопада День незалежності. У цьому році виповнюється 100 років з моменту відновлення незалежності Республіки. У столиці Польщі, Варшаві, пройшов біло-червоний марш, на якому спалили прапор Європейського Союзу.  

Новини за темою: 100 років незалежності Польщі: У Варшаві на марші спалили прапор Євросоюзу

У польській столиці в ході взяли участь майже 200 тис. людей. У марші взяли участь перші особи держави, зокрема президент Польщі Анджей Дуда, голова польського уряду Матеуш Моравецький і лідер "Права і Справедливості" (PiS) Ярослав Качинський.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів