Польща виділить півмільярди доларів на створення кіберармії, - Мацеревич

Нараховувати у своєму складі сили кібербезпеки будуть близько тисячі осіб

З відкритих джерел

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив про те, що кероване ним відомства виділить на створення армії для протидії загрозам в кіберпросторі 2 млрд злотих (понад 550 млн доларів). Таку заяву він зробив під час форуму з кібербезпеки Сybersec-2017 в Кракові, повідомляє "Укрінформ".

Налічувати "кіберармія" буде тисячу осіб.

“Ми усвідомлюємо, якою значною є відповідальність Польщі враховуючи ключову роль на східному фланзі НАТО. Тому рішення, яке ми хочемо реалізувати в найближчі роки, це створення кібернетичних військ чисельністю менше 1 тис. військовослужбовців, здатних до боротьби в кіберпросторі", - заявив Мацеревич.

Необхідність створення польської киберармии він обґрунтував, зокрема, загрозою з боку Росії.

"Наш головний супротивник зробив інформацію одним із своїх найважливіших видів зброї і кожен день намагається впливати на наше мислення і дії відповідно до своїх потреб", - констатував Мацеревич.

Він нагадав, що минулого року президент Росії Володимир Путін підписав нову доктрину безпеки, передбачаючи в ній створення кібервійськ.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада прийняла у повторному другому читанні і в цілому законопроект № 2126а про основні засади забезпечення кібербезпеки України, створивши тим самим національну систему кібербезпеки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів