Польща поки що не визначилася зі ставленням до українського закону про освіту, - посол

Представники Польщі хочуть попередньо зустрітися з міністром науки і освіти Лілією Гриневич

Польща З відкритих джерел

Влада Польщі поки що не визначилися остаточно зі своєю позицією щодо закону України "Про освіту". Про це заявив кореспондентові "Укрінформу" посол Польщі Ян Пєкло в Любліні в рамках конгресу ініціатив Східної Європи.

"Польща не приєднувалися до листа країн, які висловилися проти закону. Ми чекаємо зустрічі з Гриневич, на якій хочемо почути її думку", - сказав посол.

Новини за темою: Гриневич щодо нового закону про освіту: Зустріч із міністром Угорщини пройде в середині жовтня, із міністром Румунунії – вже цієї середи

У свою чергу екс-міністр освіти Польщі Кшиштоф Становскы сказав, що він розуміє українську сторону. Це правильно, що ті, хто проживає в іншій країні, повинні знати її мову. За його словами, всі, хто живе в Польщі, здають іспити з точних наук виключно польською мовою.

Новини за темою: Угорщина в ООН попросила здійснити розслідування через український закон про освіту

Раніше повідомлялося про те, що президент Петро Порошенко підписав закон України №2145-VIII "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року. Застереження проти нього висловили Угорщина, Румунія, Болгарія, РОСІЯ та Молдова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...