Поліція Нідерландів застосувала водомети для розгону акції протесту проти дій голландських властей щодо турецьких чиновників. У розгоні брали участь підрозділи кінної поліції.

Про це повідомило агентство AFP.


Як повідомляє турецьке агентство Anadolu, проти протестуючих застосували гумові кийки. Крім того, були присутні поліцейські з собаками.


Голландські ЗМІ повідомляють, що під тиском силовиків протестувальники залишли місце збору біля дипломатичної місії.

Нагадаємо, у Нідерландах поліція не пропустила в турецьке генкосульство міністра Туреччини. За годину до цього Нідерланди відмовили у видачі дозволу на посадку літака міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.

До турецького генкосульству в Роттердамі вийшло близько 1 тис. осіб з турецькими прапорами, вони висловлювали підтримку турецькій владі.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган назвав влади Нідерландів "фашистами і пережитками нацизму". Він зробив різку заяву на мітингу в Стамбулі. Причому, буквально за день до цього Ердоган звинуватив у "нацистких методах" ("Nazi practices") Німеччину, яка також, як і Нідерланди, була проти агітації турецькими політиками на території країни перед майбутнім референдумом про розширення повноважень президента Туреччини.

Новини за темою: Туреччина заблокувала дипломатичні місії Нідерландів