Південна Корея подарувала КНДР 200 тонн мандаринів

Такий подарунок став відповіддю на подаровані президентові Мун Чже Іну делікатесні гриби

photo.elsoar.com

Влада Південної Кореї відправила в КНДР 200 тонн мандаринів у відповідь на подаровані президентові країни Мун Чже Іну делікатесні гриби. Вантажні літаки з фруктами відправили з острова Чеджудо, повідомляє агентство Yonhap.

Мандарини упакували в 20 тисяч коробок і розділили на чотири партії, для кожної з яких підготували чотири літаки.

"Мандарини були обрані, тому що вони зараз в сезоні, і це свого роду плід, який рідко зустрічається в Північній Кореї", - сказав представник південнокорейського президента.

Нагадаємо, 27 квітня лідери двох Корей провели історичну зустріч у прикордонному селі Пханмунджом (на території Південної Кореї). Під час переговорів лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив про намір закрити ядерний полігон у Пхунгері. Після переговорів лідери двох країн анонсували підписання наприкінці 2018 року мирного договору, який покладе край війні між двома країнами. Зокрема, глави держав підписали Декларацію Пханмунджома за мир, процвітання та об'єднання на Корейському півострові.

Пізніше в КНДР скасували нову зустріч з владою Південної Кореї. Причиною стало невдоволення північнокорейської сторони військовими навчаннями, які проводили США і Республіка Корея. Також пізніше Кім Чен Ин скликав військову комісію партії вперше за два роки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів