ЦИК РФ: Після обробки 80% бюлетенів Путін набирає понад 76% голосів

За даними ЦВК Росії, Павло Грудінін набирає 12,3%, Володимир Жириновський набирає 5,98%

Вибори президента Росії. Володимир Путін Reuters

Після обробки 80% бюлетенів чинний президент РФ Володимир Путін набирає 76,18%. Про це повідомляє ЦВК Росії.

Новини за темою: Вибори в РФ: Путін прокоментував неможливість голосування в Україні

Павло Грудінін набирає 12,3%, Володимир Жириновський набирає 5,98%. Інші кандидати до теперішнього моменту набирають менше 2% голосів: Ксенія Собчак отримала 1,53%, Григорій Явлінський — 0,92% голосів, Борис Титов – 0,7%, Максим Сурайкін — 0,67%, Сергій Бабурін – 0,64%.

Нагадаємо, вибори президента Росії пройшли 18 березня – в четверту річницю незаконної анексії Криму. Участь у них взяли 8 кандидатів, зокрема чинний президент країни. РФ традиційно з моменту анексії Криму провела голосування на півострові.

Раніше глава МВС України Арсен Аваков заявив, що росіян, які проживають в Україні, не будуть допускати в дипустанови РФ 18 березня для голосування на виборах президента. Представники українських націоналістичних рухів (ВО "Свобода", "Правий сектор" і "Національний корпус") в спільній заяві наголосили, що не допустять проведення виборів президента РФ на території України. Для виконання своєї мети вони пообіцяли блокувати будівлі, де буде проходити голосування. У прокуратурі АРК, яка розташовується в Києві, організаторам виборів у Криму пригрозили кримінальною відповідальністю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів