Після масового отруєння McDonald's зупинив продаж салатів у 3 тис. своїх закладів

Тимчасова заборона на продаж салатів торкнулася частини ресторанів мережі, розташованих у зазначених двох штатах, а також у Вісконсині, Кентуккі, Міннесоті, Мічигані, Монтані, Небрасці, Огайо та ін.

Открытый источник

Після випадків масового отруєння мережа ресторанів McDonald's припинила продаж салатів приблизно у 3 тис. своїх закладів в 14 штатах США. Про це повідомила в п'ятницю газета The Wall Street Journal

Як передає ЗМІ, раніше влада штатів Іллінойс і Айова оголосили, що розслідують випадки зараження місцевих жителів циклоспорозом. Частина з них, імовірно, могла захворіти після відвідування ресторанів McDonald's. 90 осіб захворіли з середини травня в Іллінойсі, 15 - в Айові з кінця червня. Попереднє розслідування виявило зв'язок захворювання з вживанням в їжу салатів з McDonald's.

McDonald's заявив, що "в цілях безпеки" вирішив вилучити салати з меню приблизно у 3 тис. закладів у 14 штатах США, відзначає WSJ. Ці ресторани співпрацюють з однією і тією ж фірмою-постачальником, яка доставляла салати в McDonald's в Айові та Іллінойсі. Її назву не уточнюють.

Тимчасова заборона на продаж салатів торкнулася частини ресторанів мережі, розташованих у зазначених двох штатах, а також у Вісконсині, Кентуккі, Міннесоті, Мічигані, Монтані, Небрасці, Огайо та ін. McDonald's повідомив, що співпрацює з владою, яка розслідує випадки отруєння, і має намір найближчим часом змінити постачальника салатів.

Новини за темою: Масове отруєння в кафе Львова: госпіталізовано 9 осіб

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів