Підозрюваний в атаці на МН17 "Похмурий" був нагороджений особисто Путіним, - колишній товариш по службі

Відомо, що "Похмурий" очолював "управління військової розвідки" "ДНР"

Сергій Дубинський ("Похмурий") Belingcat

Російський військовий Сергій Дубінський (з позивним "Похмурий"), якого підозрюють у причетності до боїнгу МН17, хвалився колишньому товаришеві по службі, що раніше отримав орден з рук російського президента Володимира Путіна. Про це розповів екс-товариш Сергій Тіунов, передає "Донбас. Реалії". 

"Він (Дубинський -ред.) нагороджений сімома бойовими орденами. Таких не так багато в Росії. І він мені розповідав, що його орденом нагороджував особисто Путін. І було їх там всього двоє. Він і цей режисер Міхалков. Він отримував цей орден в цивільному варіанті, а Дубинський в бойовому", – розповів Сергій Тіунов.

Як розповів Тіунов журналістам, він і Дубинський служили в одній і тій же розвідувальні роті в радянській армії, тільки в різний час. Вони почали активно спілкуватися вже з 2000-х років. 

Тіунов, як повідомляється, в 2014 році пішов добровольцем на фронт, а після Іловайська зайнявся звільненням з полону українських військовослужбовців.

У процесі пошуку потрібних контактів, йому порекомендували зв'язатися з одним "впливовим" бойовиком, яким виявився Дубинський.

Нагадаємо, що раніше журналісти та міжнародні дослідницькі організації ідентифікували особу одного російського військовослужбовця, який підозрюється в причетності до теракту проти малайзійського Boeing МН17.

Ним виявився Сергій Дубинський з позивним "Похмурий". Зазначалося, що він очолював "управління військової розвідки" "ДНР".

На даний момент Дубинський живе в Ростовській області. 

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів