Під час виступу перед IT-експертами зі всього світу 11-річний хакер зламав десятки телефонів у залі

Шестикласник продемонстрував, що будь-який розумний пристрій може стати мішенню для хакерів

Юний хакер під час виступу перед IT-експертами зі всього світу продемонстрував метод злому "розумної" плюшевої іграшки, змусивши ведмедя поруч з ним світитися і записувати звук у залі. Про це повідомляє Mashable.

Новини за темою: До глобальної кібератаки вірусом-здирником WannaCry можуть бути причетні хакери з Північної Кореї, - експерти

11-річний Рубен Пол з американського міста Остін, штат Техас, вирішив показати, що будь-який розумний пристрій може стати мішенню для хакерів.

"Від аеропортів до автомобілів, від смартфонів до розумних будинків — все може бути частиною інтернету речей. І від Термінатора до ведмедика — все можна перетворити на зброю", — зазначив Пол перед демонстрацією своїх умінь.

Після цього шестикласник розповів, що практично кожен сучасний гаджет має Bluetooth-приймач, і найчастіше саме він є найбільш вразливим місцем.

З допомогою комп'ютера юний спеціаліст просканував пристрої в залі та отримав список десятків номерів смартфонів. Після цього хакер підключився до одного з номерів і записав аудіо, а потім дав його послухати глядачам за допомогою іграшки.

Заради ефектного виступу Пол також увімкнув ліхтарик, убудований всередину плюшевого ведмедя.

Новини за темою: Масштабна атака хакерів по усьому світу: Україна опинилася серед потерпілих

Як повідомлялося раніше, хакери викрали фільм у компанії Disney і вимагають за нього викуп.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...