Під час війни в Сирії загинуло майже 15 тис. дітей, - правозахисники

Щонайменше 1433 дитини за час війни були позбавлені свободи, близько сотні з них піддавалися в ув'язненні тортурам

Rueters

В Алеппо та інших містах Сирії з часу початку війни загинуло майже 15 тис. дітей, повідомляє DW з посиланням на Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини.

"Більш 14700 дітей загинули в Сирії з 2011 року. Більшість із них стали жертвами бомбардувань і бойових дій, сотні померли від голоду або хвороб", - йдеться в повідомленні центру.

Водночас видання підкреслює, що за інформацією Human Rights Watch, за час війни в Сирії були позбавлені волі щонайменше 1433 дитини, з яких тільки 436 були звільнені. Щонайменше сотня малолітніх дітей піддавалися в ув'язненні тортурам.

Зазначимо, за даними ЮНІСЕФ, з початку війни в Сирії в березні 2011 року народилося близько 3,7 млн дітей. Загалом станом на сьогодні 8,4 млн сирійських дітей - 80% всіх дітей в країні, так чи інакше відчули на собі війну та її наслідки - або в Сирії, або як біженці в інших країнах.

"На сьогодні майже половина з 600 тис. сирійців, які знаходяться в заблокованих районах Сирії, - діти. В країні понад 2,1 млн дітей не можуть відвідувати школу. 700 тис. сирійських дітей-біженців, які перебувають на території інших, переважно сусідніх з Сирією країн, також не мають доступу до здобуття освіти", - резюмується в повідомленні.

Новини за темою: Сирія – це велика геополітична гра, в якій Росія хоче показати себе серйозним гравцем

Нагадаємо, в цьому році Сирія по рейтингу Global Peace Index займає внерейтингову 163 позицію, тобто визнана найнебезпечнішою державою в світі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів