Пентагон складає список постачальників ПЗ російського і китайського походження

Раніше Reuters оприлюднив розслідування, яке показало, що розробники програмного забезпечення дозволили російському оборонному агентству шукати вразливості в програмному забезпеченні, яке використовується деякими агентствами уряду США, зокрема Пентагоном і розвідкою

Фото з відкритих джерел

Пентагон працює над "чорним списком" постачальників програмного забезпечення російського і китайського походження. Про це розповіла заступниця міністра оборони США з питань закупівель Елен Лорд, пише Reuters.

За її словами, Пентагон співпрацював з розвідувальною організацією, і в результаті вони визначили, що деякі компанії не відповідають їхнім стандартам захисту.

"Ми хочемо бути впевнені, що ми не купуємо програмне забезпечення з російським або китайським походженням, зокрема, і досить часто це складно сказати на перший погляд через холдингові компанії", - сказала вона журналістам.

Як повідомляє видання, незабаром в Конгресі будуть розглядати законопроект про витрати Пентагону. Документ містить положення, згідно з яких технологічні компанії повинні розкривати, чи мали Китай і Росія можливість вивчити початкові коди програмного забезпечення, проданого військовим США.

Новини за темою: Пентагон: Росія і Китай розробляють нову зброю для дії в космосі

Раніше Reuters оприлюднив розслідування, яке показало, що розробники програмного забезпечення дозволили російському оборонному агентству шукати вразливості в програмному забезпеченні, яке використовується деякими агентствами уряду США, зокрема Пентагоном і розвідкою.

Лорд додала, що новий звіт про ланцюжок військових закупівель в США покаже, що Пентагон залежить від іноземних постачальників компонентів до деякої військової техніки, включаючи китайські фірми.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що не стерпить іноземного втручання в американські вибори.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів