Пашинян назвав першочергове завдання нового уряду

Одним із важливих питань він вважає підготовку для парламенту програми уряду

Пашинян дав перші доручення новим міністрам З відкритих джерел

Новообраний прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 13 травня провів нараду з новими міністрами, де головним завданням назвав підготовку країни до дострокових виборів. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Пашинян привітав усіх з призначенням, попросивши перейти до роботи вже відсьогодні, "оскільки є оперативні завдання, що вимагають негайного рішення".

"Логіка і філософія нашої роботи зводяться до того, щоб зробити життя громадян більш зручним і благополучним. Зрозуміло, в політичному плані наше пріоритетне завдання — це підготовка до проведення позачергових парламентських виборів, однак до цього моменту у нас мають бути серйозні результати", — підкреслив прем'єр.

Громадяни Вірменії, за його словами, мають відчути, що є уряд підзвітним їм.

Одним з важливих питань він вважає підготовку програми уряду, після чого її має бути представлено в парламенті. Програма, впевнений Пашинян, має бути оптимістичною і відповідати очікуванням людей. Найважливішим завданням уряду він назвав формування нової філософії, культури і підходу до роботи. Також він закликав усіх міністрів працювати, як єдина команда.

Нагадаємо, 8 травня після майже двотижневих протестів опозиції парламент Вірменії обрав прем'єра. За опозиційного лідера Пашиняна проголосувало 59 депутатів, проти - 42. Після його обрання керівна Республіканська партія Вірменії заявила, що йде в опозицію і відмовляється від усіх посад в уряді.

12 травня президент республіки Армен Саркісян остаточно сформував новий кабінет міністрів за пропозиціями Пашиняна. До нього переважно увійшли молоді соратники нового прем'єра. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів